Veri Koruma

Kişisel Bilgileriniz üçüncü şahıslara satılmaz ancak danışma veya hizmet talebinizi daha iyi yerine getirebileceğini düşündüğümüz koşullarda, bilgilerinizi üçüncü bir tarafa aktarabiliriz.

Sizin adınıza ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek amacıyla üçüncü taraflarla iletişime geçebiliriz. Bu tür durumlarda yardımcı olacağına inandığımız kişisel bilgilerinizi paylaşabiliriz.

Şirketimiz veya varlıklarımız başka bir şirket tarafından satın alınırsa, söz konusu şirket tarafımızdan toplanan kişisel bilgilere sahip olacak ve bu gizlilik bildiriminde açıklandığı şekilde kişisel bilgilerinize ilişkin hak ve yükümlülükleri üstlenecektir.

İlgili yasalara uymak veya tarafımıza sunulan mahkeme celbi, teminatlarına yanıt vermek için açıkça belirtmemiz gerektiği durumlar oluşursa kişisel bilgilerinizi bu makamlarla paylaşabiliriz. Müşterilerimizin veya kendi web sitemizin kendine özgü hak veya mülkiyetini korumak ve savunmak amacıyla da kişisel bilgilerinizi paylaşabiliriz.

 

Bizimle İletişime Geçin

Bu Gizlilik Beyanı ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçin:

GOP, Karum E Blok , İran Cd. D:456, 06670 Çankaya/Ankara - Türkiye
Telefon: +90 312 466 24 99
Fax: +90 312 466 24 99
info@ftm.com.tr